Wycieczka rowerowa
ActivEvents 18 maja 2016 0

ActivEvents

Zamiłowanie do sportu i wszelkiej aktywności, obcowanie z naturą oraz chęć dzielenia się zdobytą wiedzą, skłoniły nas do stworzenia firmy, która w nieszablonowy sposób zajmie się zarówno obsługą turystów indywidualnych jak również firm. Łączymy pasję i doświadczenie z otwartymi umysłami i pozytywną energią.

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy powstała pierwsza w Zakopanem sieć wypożyczalni rowerów BikePoint. Już wtedy, ideą stało się promowanie aktywnego zwiedzania Zakopanego i okolic, nie tylko na rowerze. Stopniowo rozszerzaliśmy działalność i zdobywaliśmy doświadczenie, aż w końcu powstał activEvents.

Pomożemy wypełnić czas wolny w Zakopanem i okolicy. U nas wypożyczysz rower, przemierzysz dziewicze trasy rowerowe o walorach panoramiczno-historycznych Podtatrza, zeksplorujesz tatrzańskie szalki, pojedziesz na spływ przełomem Dunajca. Zorganizujemy imprezę firmową, wyjazd integracyjny, wycieczkę szkolną. A wszystko pod okiem doświadczonych Przewodników Tatrzańskich i Międzynarodowych oraz wykwalifikowanej obsługi.

Tags:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *